800TL ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZE ÜCRETSİZ KARGO

Sepetiniz

TÜKETİCİ HAKLARI - CAYMA - İPTAL İADE KOŞULLARI

İade ve değişim süreniz  14 iş günüdür.

İade ve değişim talebinizi sipariş numarası ile  info@balkupusling.com adresine yazılı olarak bildiriniz.

Ürün, yıkanmamış, kullanılmamış olmalıdır.

 

Kargonuzu Konak mahallesi, gazi caddesi 19/C  BURDUR/MERKEZ adresine gönderiniz.

İade ve değişimlerinizi istediğiniz kargo ile gönderim yapabilirsiniz.

Ürün bize ulaştığında ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız kartınıza, havale/eft yaptıysanız vereceğiniz iban numarasına iade ediyoruz.

İade ve değişimlerde kargo bedelleri alıcıya aittir.

GENEL:

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

4.Satın alınan her bir ürün, 15 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.

6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı'ya iade edilmek zorundadır.